Jdi na obsah Jdi na menu

Vývěska - aktuality

 

10.4.2018

Kamery, světla:

Dnes byly uvedeny do provozu bezpečnostní kamery v chodbách všech vchodů a čtyři kamery na parkovišti. Kamery ukládají záznam při pohybu osob ve sledovaném prostoru na disk.

O prohlédnutí zpětného záznamu v opodstatněném případu je možné požádat předsedu. Bude proveden zápis do knihy kamer a záznam vyhledán. Záznamy budou také k dispozici orgánům policie, pojišťovny a podobně.

Bezpečnost prostor BDK byla tímto velmi posílena a riziko krádeží sníženo.

Současně byla uvedena do provozu světla na parkovišti, reagují na pohyb osob.

_____________________________________________________________________

Internet:

Rozvod Iiternetové sítě v domě je v současné době posilován. UPC nám dává vyšší rychlost internetu a tedy je nutné, aby se tato dostala až k uživatelům. Pokud máte vlastní routery WiFi a rychlost 300Mb/sec nezvládnou, zůstane vám rychlost příjmu internetu na té úrovni, jako dosud. Budete-li router vyměňovat, velmi vám doporučujeme pořídit si router WiFi 5 GHz. Musí ale tuto frekvenci umět vaše zařízení (mobil, notebook, PC). Tato frekvence umožňuje podstatně větší rychlosti a především není zarušená. Současně využívaná síť 2,4 GHz je silně v našem domě množstvím běžících routerů rušená.

O spuštění rychlejší sítě budete informováni.

_____________________________________________________________________

Televize - STA:

Problémy s příjmem televize na společnou anténu (STA) jsou zveřejněny na nástěnkách. Po ukončení vysílání DVB T a přechodu na nové frekvence DVB T2 (předpokládaný termín červen 2019) bude problém STA či vůbec problém příjmu televizního vysílání řešen na členské schůzi.

_____________________________________________________________________

10.11.2017

Vnitřní izolace sušáren byla dokončena v celém bytovém domě.

V domě 39 bude v chodbě dole ve výklenku schodiště postaven zamykatelný prostor pro kočárky, protože stavění kočárků do sušárny je nevhodné a v kolárně je málo místa.

Ve všech vchodech bude provedena výmalba sklepů a nátěr podlahy.

Sklepní kóje budou označeny štítky s číslem bytu, případně s uzávěrem, který nebylo možné přeložit do společných prostorů.

Poslední sekání trávy našeho pozemku už firma, která seká pro město, neudělala. Byla proto zakoupena elektrická sekačka + malá elektrická strunová sekačka (2,2 kg). Zájemci o tuto práci kontaktujte předsedu nebo p. Mandíka. Je třeba mít podepsaný Zápisník bezpečnosti práce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář